NE ARAMIŞTINIZ ?

* Bu alan zorunludur
* Bu alana en az 3 karakter girmelisiniz
TÜRKSAM Burslu Stajyer İlanıdır

TÜRKSAM’da Güz Dönemi Staj ve Eğitim Programı Başvuruları Başladı‬ Kurumumuz üniversitelerin bölümlerinde lisans/yüksek lisans/doktora düzeyinde öğrenimlerine devam eden öğrencilerin ve mezunların başvurabileceği Eylül – Ekim - Kasım 2021 tarihleri arasında düzenlenecek Güz dönemi staj ve eğitim programı için stajyerlerini aramaktadır. GENEL NİTELİKLER * Photoshop, Illustrator, After effects/Premier gibi programların en az bir tanesine hakim * Video düzenlemesi yapabilen, * Kendi insiyatifinde tasarım yapabilen, * Türkçeyi etkin kullanan, yazım ve imla kurallarına hakim, * Sosyal medyayı etkin bir biçimde kullanabilen, * İngilizce bilen, * Öğrenmeye açık ve istekli, * Detaylara önem veren, * Sorumluluk sahibi ve iş takibine dikkat eden, * Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, * Haftanın minimum 2 günü staja devam edebilecek, * Ankara'da ikamet eden. *Adayların sitemizde yer alan “Staj Başvuru Formu”nu eksiksiz bir şekilde doldurarak e-posta yoluyla “ staj@turksam.org ” adresine göndererek başvurularını yapmaları rica olunur. *Başvurular sadece e-posta yoluyla yapılmakta olup elden evrak alınmamaktadır.  *Eksik doldurulan başvuru formları değerlendirmeye alınmayacaktır. Değerlendirmede etkili olacak sosyal medya adresleri kısmı özellikle boş bırakılmamalıdır. NOT: 1- Üniversitelerin yukarıdaki niteliklere sahip tüm bölümlerinden stajyer kabul edilmektedir. Bu niteliklere sahip kabul alan stajyerlere ayrıca TÜRKSAM Bursu verilecektir. 3- Staj sürecini başarıyla tamamlayanlara daha sonra iş teklifi imkanı sunulacaktır. TÜRKSAM Staj Koordinatörlüğü

15.09.2021 15:13

DUYURULAR

Türkiye, Yunan İşgali Altında Seçime Gidiyor

05 Haziran 2018

Türkiye, Yunan işgali altında seçime gidiyor. 18 Adası ve 1 Kayalığı Yunan işgali altında olan Türkiye, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri için 24 Haziran 2018’de sandık başına gidecek. Ege’de işgal edilen adalarımız arasında Aydın/Bulamaç Adası da var. Yunan Savunma Bakanı Kammenos, komuta kademesi ile birlikte Bulamaç Adası’na sık sık geliyor ve Türkiye’ye meydan okuyor.

 

Kammenos, Paskalya tatili nedeniyle 8 Nisan 2018 Pazar günü Aydın Bulamaç Adası’nı ziyaret etti. Ziyaret ile ilgili haber, resim ve video görüntüleri Yunan Savunma Bakanlığı resmi internet sitesinde yayımlandı. Aydın Bulamaç Adası 2004 yılından beri tam 14 yıldır Yunan işgali altında. Kammenos hiçbir engelle karşılaşmadan askeri helikopter ile Bulamaç Adası’na geldi. Kammenos’u taşıyan Yunan askeri helikopteri Türk hava sahasını 6 mil ihlal etti.

 

Kammenos, Kara Kuvvetleri Komutanı Korgeneral Stefanis ile birlikte Aydın Bulamaç Adası’nda konuşlu Yunan Askeri Üssü’ndeki işgalci Yunan askerlerini denetledi.

 

Kammenos’un denetlemesi sırasında, üzerinde uçaksavar makinalı tüfeği ve sis havanları olan zırhlı araç, arka fon olarak kullanıldı.

 

Yunanistan, başta Aydın Bulamaç Adası olmak üzere işgal ettiği adalardaki asker sayısını ve ağır silah yığınağını sürekli olarak artırıyor.

 

Kammenos ve Korgeneral Stefanis, işgalci Yunan askerleri ile birlikte Yunan bayrağının altında poz vererek Türkiye’ye ait Aydın Bulamaç Adası’nda egemenlik ve bayrak gösterisi yaptı. Adadaki zırhlı araçların üzerinde bulunan uçaksavar silahları ile araca monteli tanksavar silahı dikkat çekti.

 

Yunan Savunma Bakanı Kammenos, Türkiye’ye ait Aydın Bulamaç Adası’nda Yunan bayrağı altında işgalci Yunan askerleri ile birlikte egemenlik ve bayrak gösterisi yaparken, Türkiye’ye meydan okurken, Yunan askeri helikopteri ile Türk hava sahasını 6 mil ihlal ederken, olan biten seyredildi. Yunanistan’a müzik notası bile verilmedi.